W dniu 12.04.2026r. poczet sztandarowy wraz z delegacją naszego Oddziału uczestniczył w uroczystościach jubileuszowych 100-lecia Związku Podhalan na Żywiecczyźnie oraz „Święconym” Zarządu Głównego Z.P.
Składamy serdecznie podziękowania Związkowi Podhalan na Żywiecczyźnie Oddział Radziechowy za zaproszenie i przyjazną atmosferę, a także życzymy wielu kolejnych lat owocnej pracy! Szczęść Boże!


