Odpust w Starym Sączu 2025r.

W dniu 24 lipca 2025r., w Starym Sączu, o godz. 17:00 w Klasztorze sióstr klarysek odbyła się uroczysta Msza Św. odpustowa. Oprawę nabożeństwa, jak co roku, przygotował Związek Podhalan Oddział w Łącku. Mszy Św. przewodniczył nasz kapelan – ks. dr Stanisław Kowalik, proboszcz Ochotnicy Górnej. Po Mszy Św. członkowie Oddziału udali się do sióstr klarysek (do kraty), gdzie zaśpiewali tradycyjne łąckie pieśni i piosenki, czym sprawili wielką radość siostrom.